Skip links

FİYAT TEKLİFİ UYGULAMASI

Sektörünüzde her zaman bir adım ileride olmak istemez misiniz? Bu uygulama sayesinde hem müşterilerinizi memnun edin hem de sektörün önde gelen isimlerinden olun.

Fiyat Teklifi Sistemi

Uygulamanın temel amacı, tedarikçiler ve işletmeler arasındaki mal ve hizmetlerin satışını kolaylaştırmak. Tedarikçiler, Qapera kullanan şirketlere fiyat güncellemesi yapabilir, reklam verebilir ve ürün listesi paylaşabilirler. Böylece, bu işletmelerin hepsi anlık fiyat değişimlerini otomatik olarak sistemlerinde görebilirler. Sürekli olarak fiyat teklifi istemenize gerek kalmaz, tedarikçilerin o günkü satış fiyatını anlık olarak Qapera’ da görürsünüz.

Örneğin, Antalya'da bir manav olduğunuzu ve buradaki otellere manav ürünleri sattığınızı farz edelim. Otellere sattığınız tüm ürünler ve fiyatları, Qapera'yı kullanan tüm işletmeler ile paylaşılabilecek. Müşteri listenizde olmayan oteller bile bu ürün ve fiyatları görebilecekler. Hatta isterlerse doğrudan sistem üzerinden sipariş verebilecekler.

Qapera, Dünya’ da sık yaşanan enflasyon değişimlerine göre ayarlanmıştır. Bu sayede, işletmeler tedarikçilerini her hafta aramaya ve fiyat listesi istemeye gerek kalmaz. Satıcılar kendi ürünlerini uygulamaya girdiğinde, Qapera bu satıcıların fiyat değişimlerini haftalık fiyat teklifi olarak otomatik bir şekilde işletmelerine gönderecektir. İşletmeler bu sayede birden çok tedarikçiden fiyat teklifi almış olacak ve puanı en yüksek ve fiyatı en uygun olan tedarikçiden satın alma yapabilecekler.

Kısaca, tedarikçiler ürün listesi, ürün görselleri, fiyat değişimleri, sevkiyat ve stok bilgisi gibi kısımları birkaç tıkla güncelleyebilecek. Yapılan her yeni değişim de Qapera kullanıcıları ile anlık paylaşılacak. Ayrıca uygulama, tüm POS cihazı ve muhasebe sistemleri ile de kolayca entegre olabiliyor. Beyaz etiketli bir uygulama, özelleştirme ve entegrasyon özelliklerine ek olarak, tedarikçilerin müşterileriyle daha iyi etkileşim kurmasına da yardımcı olabilir. İşletmeler, kullanıcılara değer ve kolaylık sağlayan markalı bir uygulama sunarak marka bağlılığı oluşturabilir ve müşteri ilişkilerini güçlendirebilir.

TEDARİKÇİLER İÇİN

 • Ürün fiyat tekliflerini anlık müşetiler ile paylaşma
 • Ürün ve siparişlerinizi düzenli bir panoda sıralayabilme
 • Yeni müşterilere ulaşılabilme imkanı
 • Duyuru, promosyon ve kampanyalarınızı bildirim olanağı
 • Teslimat gün ve saatlerinizi birdirme olanağı
 • Envanterlerinizi yönetme imkanı

MÜŞTERİLER İÇİN

 • Faturaları görüntüleyin ve mobil odeme yapın
 • Bir çok tedarikçiden fiyat teklifi alma imkanı
 • Siparişlerinizi sorunsuz bir şekilde yönetin
 • Tüm işlemlerinizi dijital kayıtlarda tutun
 • Tüm cihazlarda kullanım imkanı
 • Tedarikçi puanlarını görüntüleme imkanı

İşletmeler için oldukça avantajlı olan Fiyat Teklifi Uygulaması, pazarın yoğun olduğu bir sektörde öne çıkmak isteyenlere yardımcı olur. Uygulama, işletmelerin fiyat değişimlerini anlık takip etmelerine ve birden çok fiyat teklifi almalarını sağlarken, aynı zamanda tedarikçilerin de müşteriyle daha hızlı ve etkili iletişim kurmalarını sağlar.