Skip links

YEMEK SERVİSİ / CATERING

Gıda Üretimi Yapan Tesisler

Yemek servisi (cathering - hızlı servis restoranları) veren işletmeler için ihtiyaçlarına yönelik çözümler ile kâr marjlarını artırmalarına yardımcı oluyoruz.

Qapera birçok farklı sistemi bir araya toplayarak bütüncül bir uygulama sunuyor. Örneğin; maliyet hesaplama yöntemleri ile işletmenizin günlük gelir gider analizini hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca envanter yönetimi ile stok kontrolünü istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Hatta istediğiniz ürünler için uyarılar ekleyebilirsiniz bile. Böylelikle stoğunuzda hiçbir zaman hiçbir şey eksik kalmaz.

Menü planlama özelliği ile işletmenizin ihtiyacı olan malzeme miktarını hesaplayabilirsiniz. Sistem reçete maliyetlerini her gün için ayrı verir. Bunun yanında planlama modülü ile şirketin günlük menü maliyetinin günlük satış fiyatlarının altında olmasını sağlayabilirsiniz.

Harcama kontrolü özelliği ise siparişlerin doğru insanlar tarafından onaylanmasını, bütçe içinde kalmasını sağlar. Ayrıca yeniden sipariş verme gerçek satışlara ve mevsimsel dalgalanmalara göre gerçekleştirilir. POS cihazınızı ve muhasebe sisteminizi kolayca entegre edebilirsiniz. Uygulamamız hepsi ile uyumlu bir şekilde çalışıyor.