Skip links

PIZZA DÜKKANLARI

Pizza işletmelerinin en büyük sorunu pizza yapmak değil, şubelerinin maliyetlerini kontrol etmekte zorlanmalarıdır. Lezzetli pizzalar yapmanıza rağmen işletmenizin maliyet ve siparişlerini yönetmekten şikâyet mi ediyorsunuz? Bu sorunu nasıl çözebileceğinizi biliyoruz.

Pizza Dükkanları ve Zincirleri için Akıllı Envanter Yönetimi

Pizza dükkanlarınız akıllı envanter ile yönetecek, siparişlerinizi düzenliyecek ve her gün sonu tüketimlerinizi doğru bir şekilde belirleyebileceksiniz. Ayrıca yemek kitabı sistemimizle tüm şubelerinizin ortak reçete ile çalışmasını sağlayacaksınız.

İş Zekası

İş zekası yazılımı, şubelerin bütçelerine göre stok ve sipariş miktarını belirler. Ayrıca belirlediğiniz stok miktarlarını aşmalarını engeller. Akıllı menü yöntemi, POS cihazlarınızdan gelen satışları güncel maliyet ile analiz eder, sizleri günlük olarak en iyi kâr marjına sahip ürünleri belirler veya mevsimi geçmiş, maliyeti stok yapmanıza değmeyecek ürünleri menünüzden çıkarmanızı önerir. Kullanıcıların hata yapmasını engellersiniz.

Qapera bulut tabanlı, tüm POS cihazları ve muhasebe sistemleri ile çalışabilen, kullanımı kolay ve yenilikçi bir envanter yönetim yazılımıdır. Kurumsal raporlamalar ile mağazanızın her gün maliyetlerini kontrol ederek daha sağlıklı ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Esnek Menü Siparişi

Müşterilerinize kendi pizzalarını oluşturma şansını verin. Hamur boyutlarını, sosları ve pizza içeriklerini müşterilerinizin belirlemesine izin verin.

Mutfak Teşhir Sistemi

Siparişlerinizi doğrudan mutfağa gönderin. Siparişler anında KDS'ye yansır, bu sayede siparişlerin kaçırılma riskini ortadan kaldırır.

Eklentiler ve Kombinasyonlar

Özel Combo Teklifleri oluşturarak menünüzü deneyin. Sadece birkaç tıklamayla pizzanıza içecek ve öneri ekleyin ve satışlarınızı yükseltin.

CRM Entegrasyonu

Müşteri verilerini merkezi bir CRM'den yönetin. Restoran teklifleriniz ve etkinlikleriniz hakkında e-posta ve SMS'ler aracılığıyla düzenli güncellemeler göndererek müşterilerinizle iletişim kurun.

Teslimat Modülü

Yiyeceklerinizi kolaylıkla müşterilerinize ulaştırın. Müşterilerinizin SMS ile sipariş durumlarını güncel tutun ve siparişlerini gerçek zamanlı olarak takip etmelerini sağlayın.

Mobil Raporlama

İşletmenizin gerçek zamanlı güncellemelerini doğrudan cep telefonunuzda görüntüleyin. Herhangi bir yerden pizza satış noktanızda gerçekleşen toplam satışın kaydını tutun. Çıkış seviyesi raporlarını görüntüleyin veya çoklu çıkışların performansını karşılaştırın.

Web Sitesi Siparişi

Müşterilerinizin doğrudan web sitenizden çevrimiçi yemek sipariş etmesine izin verin. Tüm siparişler doğrudan POS'a iletilir. Müşteriler profillerini oluşturabilir, ayrıntılarını kaydedebilir ve sipariş geçmişlerini görüntüleyebilir.

Tablet Siparişi

Müşterilerinize pizzaları bir tabletten sipariş etme lüksünü verin. Siparişleri kabul etme işçiliğini azaltın ve genel Tablo Devir süresini uzatın.

PİZZA SATIŞ MAĞAZALARI İÇİN FAYDALARI

Entegrasyon

Qapera mevcut tüm satış sistemleriniz ile entegre olur. Pos, Online veya Mobil satış sistemlerinizden yapılan satışlarınız,ilgili reçeteler ile entegre olur ve satışlar stoğunuzdan düşer. Ayrıca tüm satınalma faturalarınız, işletmenizin günlük veya aylık tüketimleri mevcut muhasebe sistemize entegre olur ve ilgili kayıtları yapar.

Envanter Yönetimi

Sağlam envanter yönetimi, stoklarınız üzerinde tam bir kontrol sağlar. Genel stok gereksinimlerini ve stok miktarlarını tek bir merkezden yönetin. İşletmelerinizin tedarikci ve ürün fiyatlarını belirleyin. Detaylı Stok raporları ile günlük tüketiminizi takip edin. İsraf ve tüketimlerin kontrolü sağlayın. Teorik tüketim ve gerçek tükecim arasındaki farkları anlık olarak inceleyin.

Kurumsal Yönetim

Kurumsal Modülü ile tüm pizza dükkanlarınızın envanter tutarlılığı koruyun. Her bir mağaza' nın gereksimlerini ve stok dolaşımlarını yönetin. Merkez Mutfağınızda üretilen ürünlerin mağazalara dağıtımını yapın. Merkezinizde belirlediğiniz ürün reçetelerinizi yemek kitabı sistemimiz ile mağazalarınız ile paylaşın ve tüm magazalarınızın raporlarını ayrıntılı raporlama yardımıyla görüntüleyin ve analiz edin.