Skip links

OTELLER VE TATİL KÖYLERİ

Oteller ve Tatil Köyleri

Qapera, otel ve tatil köylerinin maliyet kontrollerini iyileştirmelerine ve operasyonlarında tasarruf etmelerine yardımcı olmaya kendini adadı. İşte bu yüzden bu sektöre özel olarak tasarlanmış yazılım çözümleri sunuyor.

Yazılımımız stok satın alma ve tedarik zinciri yönetimini daha verimli ve uygun maliyetli hale getirmek için tasarlandı. Kullanımı kolay arayüzü ile yazılım, otel ve tatil köylerinin satın alma ve tedarik zinciri operasyonlarının tüm yönlerini tek bir yerden yönetmelerine olanak tanıyor. Bu, işletmelerin birden fazla sistem kullanmak veya her şeyi manuel olarak takip etmek zorunda kalmadan stok seviyelerini takip edebilecekleri, sipariş verebilecekleri ve envanterlerini daha etkin bir şekilde yönetebilecekleri anlamına geliyor. Bu sayede işletmeler sadece zamandan tasarruf sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda işletmelerin kaynaklarından en iyi şekilde yararlanmalarını ve fazla harcamadan kaçınmalarını sağlıyor.

Bütçenizi yolda tutun

Fatularınızı sisteme işledikten sonra bütçeniz ile ilgili gerçek zamanlı raporlar alabilirsiniz. Yani, bütçenizin son durumu için ekibinizi gözlemleyebilirsiniz. Fazla harcama yapılan noktaları anında tespit edebilirsiniz. Ayrıca raporlarınızı COGS (F+BWL), işçilik, sarf malzemeleri ve işletme giderleri gibi ayrı ayrı veya kümülatif olarak çekebilirsiniz. Özelleştirerek yönetme olanağına sahipsiniz.