Skip links

KAHVE DÜKKANLARI

Kahvenizi sert mi alırsınız yoksa sütlü mü? Siz müşterilerinizi leziz kahve çeşitleri ile mutlu ederken biz de sizi memnun edelim. Kahve dükkânları için ürettiğimiz bu yazılım hayat kurtarıcı olacak.

Kahve Dükkanları

Akıllı envanter yönetimi sistemleri ile kahve işletmeciliğini bir sonraki aşamaya taşıyın. Nasıl mı?

Qapera tüm PC, tablet ve mobil cihazları ile sorunsuz çalışır. Kolay ve eğlenceli arayüzü sayesinden işletmenizin stoklarını yönetmekten artık keyif alacaksınız. Tabletiniz ile günlük sayımlarını yapabilecek, cep telefonunuz ile ihtiyaçlarınızı anında siparişini verebileceksiniz. İş zekâsı envanter yönetimi ile POS cihazlarından satılan ürünlerin güncel maliyetlerini görebilecek, kâr marjına göre analizler yapabileceksiniz.

Çok şubeli kahve zincirleri yönetimi ve yemek kitabı uygulaması ile her şubeniz, aynı lezzet ve görseldeki ürünleri müşterilerinize sunacak. Ayrıca merkezi stok ve reçete yönetimi sayesinde, işletmelere göre kayıp kaçakları belirleyebilecek ve karşılaştırmalar yapabileceksiniz. Merkezi stok yönetimi ile şubelerin minimum stok seviyelerini belirleyebilecek ve siparişlerinizi otomatikleştirebileceksiniz. Ayrıca kurumsal raporlamalar ile her mağazayı ayrı ayrı analiz edebilecek, bütçe planlanlamalarını anlık olarak denetleyebileceksiniz. Franchise mağazalarının ihtiyaçlarını merkezden almalarını sağlayacak veya anlaşma yaptığınız tedarikçilere yönlendirileceksiniz. Tüm satın alma ve malzeme yönetimi sizin kontrolünüzde olacak.

Tüm bunların yanında, Qapera’nın tüm POS cihazları ve muhasebe sistemleri ile de entegre olabileceğini eklemek istiyoruz. Kahve dükkânları için etkili çözümler sunan uygulamamızı hemen deneyebilirsiniz.