Skip links

FAST FOOD YAZILIMLARI

Akıllı envanter çözümlerimiz ile işletmeniz hatasız bir şekilde ilerlesin ve istediğiniz kâr marjına düşündüğünüzden daha hızlı erişin.

Fast Food Yazılımları

Bir fast food menüsü çok fazla farklı öğeye sahip olabilir. Envanter Yönetiminidüzenli ve sorunsuz bir şekilde yapmak zor bir sorumluluktur. Qapera sizin ihtiyaçlarınızı anlıyor ve sizin için geliştirdiği çözümler ile işletmenizi yönetmenize yardımcı oluyor.

Reçete Yönetimi ve Yemek Kitabı yazılımları ile bütün işletmelerinizde aynı lezzet ve görselde ürünler hazırlayabilirsiniz. Merkez imâlethanede ürettiğiniz ürünlerin üretim maliyetlerini hesaplayabilir; her gün için sevkiyat, personel, işletme maliyetlerini ve kâr marjını ekleyip, bütün şubelere dağıtımını yapabilirsiniz. Ayrıca merkezin tüm maliyetlerini şubeleriniz ile paylaşabilirsiniz ve merkez imalâthanesin de kâr etmenizi sağlayabilirsiniz.

İşin en güzel taraftarlarından biri ise PC başında olmadan tablet veya cep telefonu üzerinden günlük sayımları yapabilmeniz. Merkez imalâthanesi için ihtiyaçlarınızı kolaylık ile sipariş verebilirsiniz. Hatta personeliniz kendilerine atanmış veya kendilerinden alınmış işleri hızlıca görebilir. Şubeleriniz için tedarikçi anlaşmaları yapabilir ve şubelerin dışarıdan satın aldığı her ürüne tedarik belirleyebilirsiniz.

İş Zekası

İş zekası yazılımı, şubelerin bütçelerine göre stok ve sipariş miktarını belirler. Ayrıca belirlediğiniz stok miktarlarını aşmalarını engeller. Akıllı menü yöntemi, POS cihazlarınızdan gelen satışları güncel maliyet ile analiz eder, sizleri günlük olarak en iyi kâr marjına sahip ürünleri belirler veya mevsimi geçmiş, maliyeti stok yapmanıza değmeyecek ürünleri menünüzden çıkarmanızı önerir. Kullanıcıların hata yapmasını engellersiniz.

Qapera bulut tabanlı, tüm POS cihazları ve muhasebe sistemleri ile çalışabilen, kullanımı kolay ve yenilikçi bir envanter yönetim yazılımıdır. Kurumsal raporlamalar ile mağazanızın her gün maliyetlerini kontrol ederek daha sağlıklı ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Tüm bunları daha kısa sürede yapabilmeniz için fast food yazılımı öneriyoruz. Stok yönetiminizi otomatikleştirin, ekibinizin hata yapmasını engelleyin, kayıptan ve zamandan tasarruf edin.