Skip links

BARLAR ve PUB' LAR

Alkol stoğunu sürekli kontrol etmenize artık gerek yok çünkü barlar ve pub’lar için ürettiğimiz yazılımımız ile her şey artık çok daha kolay.

Barlar ve Pub’lar

Bu uygulama sayesinde alkol envanterinizde sipariş edilen, tüketilen ve saklanan ürünlerin tüm listesine tek bir tıkla erişirsiniz. Sattığınız alkollerin maliyetine göre satış fiyatlarını dinamik bir şekilde belirleyebiliriniz. Hiçbir işletmeci müşterisine, istediğiniz içki ne yazık ki bitti, şeklinde bir karşılık vermek istemez. Bunun yaşanmaması için stoklarınızı sık sık kontrol ettiğinizi biliyoruz. Uygulama üzerinde istediğiniz ürün minumum seviyeye geldiğinde size otomatik bildirimlerin gitmesi için uyarılar koyabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize yiyecek ve içecekleri ayrı ödeyebilecekleri bir ödeme kolaylığı sunabilirsiniz. Sistemimiz tüm POS cihazları ve muhasebe sistemleri ile de uyumlu çalışı. Bu konuda da asla sıkıntı yaşamazsınız.

Eğer verileriniz birden fazla kaynaktan geliyorsa, tüm bilgiler CRM’de otomatik güncellenir. Bununla birlikte müşterilerinize kişiselleştirilmiş kampanya ve satın alma deneyimi sunabilirsiniz. Elbette satışlarınız ile ilgili saatlik, günlük ve aylık raporlara erişebilirsiniz. Bu raporlar arasında çalışanlarınızın performansı ile ilgili de detaylı bir analize erişirsiniz. Sipariş alan personel hangi üründen kaç tane satmış, giriş ve çıkış saatleri gibi veriler elde edersiniz.