Skip links
Bulut Tabanlı Envanter Yönetimi Yazılımı
Ne Yapıyoruz?

Qapera, yeme içme sektöründe hizmet veren restoran, kafe, bar gibi işletmeler için geliştirilmiş bir bulut tabanlı envanter yönetim yazılımıdır. Yazılım, verimlilik ve karlılığı artırmak, maliyetleri düşürmek ve iş süreçlerini iyileştirmek amacıyla geliştirilmiştir. Herhangi bir donanım veya yazılım yatırımı gerektirmeyen bir SaaS modeli ile çalışır. Bu, maliyetleri düşürür ve işlemi hızlandırır. Restoranların envanterlerini gerçek zamanlı olarak analiz etmelerine ve böylece daha bilinçli kararlar almalarına yardımcı olur.

Dijital

Restoranların envanterlerini her yerden ve her cihazdan gerçek zamanlı olarak izlemesine, kontrol etmesine ve yönetmesine yardımcı olur.

Verimlilik

Qapera'nın sunduğu özelliklerve işlevler, restoranlarınverimliliğini ve karlılığınıartırmalarına yardımcı olabilir.

Sunduğumuz Özellikler

Stok Takibi

Restoranınızın stoklarını en etkili ve doğru şekilde takip etmenizi sağlar, dijital altyapısı ile stok verilerinizi ve analizlerinizi hatasız bir şekilde kontrol altında tutar.

Sipariş Yönetimi

Restoranınızın sipariş yönetimi süreçlerini uçtan uca yönetmenizi sağlar, biten stokları platform üzerinden takip etmenizi ve sipariş sürecini kolaylıkla yönetmenize destek olur.

Tedarikçi Yönetimi

Tedarikçi yönetimi özelliği ile en doğru tedarikçiden kolaylıkla sipariş oluşturabilmenizi ve ürün tesliminden faturalamaya kadar tüm tedarikçi süreçlerini dijitalleştirmenizi sağlar.

Menü Karlılık Analizi

Restoran ürünlerinizi ve menü öğelerinizin karlılık takibini tek ekrandan gözlemlemenizi sağlar. Böylece kapsamlı menü analizleri gerçekleştirerek en doğru menü stratejisini uygulamanızı sağlar.

Envanter Sayımı

Restoranlarınızın envanter sayımlarını ve envanter takibini ister masaüstü ister mobil üzerinden kolaylıkla gerçekleştirmenizi, stoklarınızı kontrol altına almanızı sağlar.

Atık Fire Yönetimi

Restoranınızın stoklarınızı gözlemleyip kontrol altında tutmanızı, atık ve fireleri kolaylıkla saptamanızı sağlar. Böylelikle restoran verimliliğini arttırır ve stoklarınızı daha etkili kullanmanızı sağlar.

Dijital Yemek Kitabı

Ürün içerikleri, görseller ve hazırlanış anlatımlarıyla aşçıları eğitin, lezzet bütünlüğünü sağlayın. Çok şubeli işletmelerinizden gelen siparişleri kolayca yönetmenize, uçtan uca üretim süreçlerinizi kontrol altında tutmanızı sağlar.

Merkezi Üretim

Çok şubeli restoran ve catering işletmelerinizden gelen siparişleri tek bir merkezde üreterek mağazalarınıza anında dağıtın. Qapera, uçtan uca üretim süreçlerinizi tek bir ekrandan kolayca yönetmenize ve anlık takip etmenize yardımcı olur.

Tüm Gıda İşletmeleri için
Envanter Yönetimi Yazılımı

İşletmenizin türünden bağımsız ennvanter ve stok takip süreçlerinizde
Qapera’nın güçlü yazılımıyla hemen dijitalleşmeye başlayın.
Envanter yönetimi ve karlılık hedeflerinizi gerçekleştirin.