Skip links

Kimlere Hizmet Sunuyoruz

Restoran Yazılımları

Bulut Tabanlı Restoran Yönetimi ile arka plandaki işleriniz sorunsuzca ilerlesin. Zamandan ve paradan tasarruf edin. ​

Otel ve Tatil Köyleri

Qapera, otel ve tatil köylerinin maliyet kontrollerini iyileştirmelerine ve operasyonlarında tasarruf etmelerine yardımcı olmaya kendini adadı.

Hayalet & Merkez Mutfak

Her şeyin dijitalleştiği bu çağda hayalet mutfak sistemi ile maliyetlerinizi düşük tutarken siparişlerinizi hızlı bir şekilde artırabilirsiniz.

Üretim Yapan Tesisler

Qapera, gıda üretimi yapan tesislerin verimliliğini artıracak, zaman ve paza kazandıracak gıda üretim yönetimi uygulaması tasarladı.

Yemek Servisi / Catering

Yemek servisi (cathering - hızlı servis restoranları) veren işletmeler için ihtiyaçlarına yönelik çözümler ile kâr marjlarını artırmalarına yardımcı oluyoruz.

Stadyum ve Arenalar

Stadyum ve arenalarda yemek hizmeti veren işletmeler hızlı ve güvenilir bir sistem ile satışlarını iki katına çıkarılabilir. ​

Cafe / Kahve Dükkânları

Kahvenizi sert mi alırsınız yoksa sütlü mü? Siz müşterilerinizi leziz kahve çeşitleri ile mutlu ederken biz de sizi memnun edelim.

Pizza Dükkânları

Pizza işletmeleri için ihtiyaç olan tüm özellikler ve yenilikler ile hizmet vermenizi sağlar.

Hızlı Servis Yazılımları

Akıllı envanter çözümlerimiz ile işletmeniz hatasız bir şekilde ilerlesin ve istediğiniz kâr marjına düşündüğünüzden daha hızlı erişin.

Barlar / Pub

Alkol stoğunu sürekli kontrol etmenize artık gerek yok çünkü barlar ve pub’lar için ürettiğimiz yazılımımız ile her şey artık çok daha kolay.